Медали 2022

 

Име

Състезание

Място

Злато

Сребро

Бронз

V място

VII място

Мъже и жени              

Ивайло Иванов,
81 кг

ЕК

Прага

злато

 

 

 

 

Марк Христов,
 73 кг
ЕК Прага злато        

Борис Георгиев,100 кг

ЕК

Прага

 

 

 

5 място

 

Ивайло Димитров,+100 кг

ЕК

Прага

 

 

 

 

7 място

Габриела Димитрова,52 кг ЕК Клуж Напока     бронз    
Костадин Цветанов,100 кг ЕК Клуж Напока     бронз    
Лидия Брънчева, 70 кг ЕК Клуж Напока       5 място  
               
Янислав Герчев, 60 кг ЕП София   сребро      
Марк Христов, 73 кг ЕП София     бронз    
Денислав Иванов, 66 ЕП София         7 място
               
Янислав Герчев, 66 кг Гран при Загреб       5 място  
               
Любослав Григоров (60) Балканско п-во Пазарджик злато        
Димитър Господинов (73) Балканско п-во Пазарджик злато        
Габриела Димитрова (52) Балканско п-во Пазарджик злато        
Ирина Желзарска (+78) Балканско п-во Пазарджик злато        
Христо Христов (60) Балканско п-во Пазарджик   сребро      
Мариян Палев (73) Балканско п-во Пазарджик   сребро      
Ирина Стоянова (78) Балканско п-во Пазарджик   сребро      
Габриела Гигова (+78) Балканско п-во Пазарджик   сребро      
Моника Шопова (48) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
Йоана Манова (63) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
Емили Апостолова (70) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
Димитър Стоянов (66) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
Александър Желев (81) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
Костадин Цветанов (100) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
Станислав Стефанов (100) Балканско п-во Пазарджик     бронз    
               
Младежи и девойки              
Иван Симеонов, 60 кг ЕК Прага     бронз    
               
Мариян Палев, 73 кг ЕМОИ Банска Бистрица       5 място  
Христо Вълков, 81 кг ЕМОИ Банска Бистрица       5 място  
               
Юноши и девойки              
Анастасия Балабан, 48 кг ЕК Атина     бронз    
Анастасия Балабан, 48 кг ЕК Малага     бронз    
Лидия Брънчева, 70 кг ЕК Грац         7 място
               
Лидия Бръчева, 70 кг ЕК Баня Лука, Б и Х     бронз    
Боян Йотов, 66 кг ЕК Баня Лука, Б и Х       5 място  
Алекса Георгиева, 48 кг ЕК Баня Лука, Б и Х       5 място  
Станислав Стефанов, 100 кг ЕК Баня Лука, Б и Х         7 място
               
Кадети и кадетки              
Кристиян Генов, 60 кг ЕК Букурещ       5 място  
Снежана Граматикова, 57кг ЕК Букурещ       5 място  
               
Кристиян Генов, 60 кг ЕП Пореч       5 място  
Кристиян Генов, 60 кг СП Сараево         7 място